Kuidas Saada Iseendaks Ja Muuta Maailma? by Dr. Dain Heer audiobook

Kuidas Saada Iseendaks Ja Muuta Maailma?

By Dr. Dain Heer
Read by Kaidi Karilaid

Author's Republic
9.81 Hours 1
Format : Digital Download (In Stock)
 • Regular Price: $18.95

  Special Price $9.48

  or 1 Credit

  ISBN: 9781982794897

See on väga eriline raamat, mis on kirjutatud meie maailmas elavatele unistajatele – inimestele, kes teavad, et võimalik on ka midagi muud, aga kel pole kunagi varem olnud selle saavutamiseks vajalikke vahendeid. Mis siis, kui ütleksin sulle, et need vahendid on olemas? Kõik see, millest sa oled kunagi unistanud, on ka päriselt võimalik! See raamat pakub sulle hulgaliselt praktilisi ja dünaamilisi abivahendeid ning protsesse, mis annavad sulle võime enesele teadvustada, mis on sinu jaoks tõene ja kes sa tõeliselt OLED. Mis siis, kui sina iseendana võiksid muuta kõike – oma elu, suhteid, keha, rahalist seisu... ja kogu maailma? 2000. aastal olin ma pealtnäha edukas kiropraktik, aga selle välispinna all valdas mind sügav masendus. Ma jõudsin oma eluga sellisesse punkti, kus olin valmis kõigele ise lõpu tegema. Andsin universumile aega kuus kuud... Ja siis ühtäkki, kui olin järele proovinud kõikvõimalikud eneseabivahendid ja spirituaalsed meetodid, avastasin ma midagi, mis muutis kogu mu elu – Access Consciousnessi programmi. Access on süsteem, mille abil võid avada uksed, mis viivad kõigi selles maailmas leiduvate võimalusteni. See süsteem võimaldab sulle ligipääsu sinus peituvale sügavamale teadmisele seeläbi, et suurendab dünaamiliselt sinu teadlikkust ja teadvuslikkust, on valmis kõike vastu võtma ega arvusta mitte midagi. Palun arvesta sellega, et mul ei ole sulle pakkuda vastuseid, vaid üksnes küsimusi. Ainult sina tead, mis on sinu puhul tõene. Ma hoopis kutsun sind koos minuga avastama seda, kes sa tegelikult oled. Minu enda tee kõrgema teadvuse saavutamiseks kestab ikka veel, nagu sinugi oma. Kui sa oled nõus, võib see raamat sulle näidata, kuidas saada iseendaks ja muuta maailma. Kas käes ongi õige aeg? Kas seda sa oodanud oledki?

Learn More
Membership Details
 • Only $12.99/month gets you 1 Credit/month
 • Cancel anytime
 • Hate a book? Then we do too, and we'll exchange it.
See how it works in 15 seconds

Summary

Summary

See on väga eriline raamat, mis on kirjutatud meie maailmas elavatele unistajatele – inimestele, kes teavad, et võimalik on ka midagi muud, aga kel pole kunagi varem olnud selle saavutamiseks vajalikke vahendeid. Mis siis, kui ütleksin sulle, et need vahendid on olemas? Kõik see, millest sa oled kunagi unistanud, on ka päriselt võimalik!
See raamat pakub sulle hulgaliselt praktilisi ja dünaamilisi abivahendeid ning protsesse, mis annavad sulle võime enesele teadvustada, mis on sinu jaoks tõene ja kes sa tõeliselt OLED. Mis siis, kui sina iseendana võiksid muuta kõike – oma elu, suhteid, keha, rahalist seisu... ja kogu maailma?
2000. aastal olin ma pealtnäha edukas kiropraktik, aga selle välispinna all valdas mind sügav masendus. Ma jõudsin oma eluga sellisesse punkti, kus olin valmis kõigele ise lõpu tegema. Andsin universumile aega kuus kuud...
Ja siis ühtäkki, kui olin järele proovinud kõikvõimalikud eneseabivahendid ja spirituaalsed meetodid, avastasin ma midagi, mis muutis kogu mu elu – Access Consciousnessi programmi.
Access on süsteem, mille abil võid avada uksed, mis viivad kõigi selles maailmas leiduvate võimalusteni. See süsteem võimaldab sulle ligipääsu sinus peituvale sügavamale teadmisele seeläbi, et suurendab dünaamiliselt sinu teadlikkust ja teadvuslikkust, on valmis kõike vastu võtma ega arvusta mitte midagi. Palun arvesta sellega, et mul ei ole sulle pakkuda vastuseid, vaid üksnes küsimusi. Ainult sina tead, mis on sinu puhul tõene. Ma hoopis kutsun sind koos minuga avastama seda, kes sa tegelikult oled. Minu enda tee kõrgema teadvuse saavutamiseks kestab ikka veel, nagu sinugi oma. Kui sa oled nõus, võib see raamat sulle näidata, kuidas saada iseendaks ja muuta maailma. Kas käes ongi õige aeg? Kas seda sa oodanud oledki?

Reviews

Reviews

Author

Author Bio: Dr. Dain Heer

Author Bio: Dr. Dain Heer

Dr. Dain Heer is an internationally renowned and best selling author, speaker and facilitator of consciousness and change.

Titles by Author

See All

Details

Details

Available Formats : Digital Download
Category: Nonfiction/Body, Mind & Spirit
Runtime: 9.81
Audience: Adult
Language: English